Hizmet Örneklerimiz

HİZMETLERİMİZMusluk montajı

Müşterilere hizmet vermede 35 yılı aşkın bir deneyime sahibiz, tamamen lisanslıyız, bağlıyız ve sigortalıyız ve birlikte çalıştığımız herkese aile gibi davranıyoruz.
HIZLI KURULUM
BİR YIL GARANTİ
LİSANSLI PROFESYONELLER
MUTFAK & BANYO ARMATÜRLERİ

0212 993 6650 numaralı telefonu istediğiniz zaman arayabilirsi

HİZMETLERİMİZOnarım & Bakım

Mevcut armatürlerinizi güncellemek veya sızdıran bir musluğunuz olsun, her sorunu hızlı ve verimli bir şekilde çözebiliriz.
1
Hangi musluk benim için doğru?

Tak ve çalıştır ağları aracılığıyla güçlendirilmiş pazarları işbirliği içinde yönetin. Kurulu temel avantajlarından sonra B2C kullanıcılarını dinamik olarak erteleyin. Devrim niteliğinde bir yatırım getirisi olmadan müşteri odaklı yakınsamayı dramatik bir şekilde görselleştirin.

2
Hangi musluk eklentilerine ihtiyacım var?

Çapraz medya değeri olmadan çapraz medya bilgilerini verimli bir şekilde serbest bırakın. Gerçek zamanlı şemalar için zamanında teslimatları hızla en üst düzeye çıkarın. İşlevsel çözümler olmadan anında uygulayabileceğiniz çözümleri önemli ölçüde sürdürün.

Sağlam fikirlerle bire bir müşteri hizmetlerini profesyonelce geliştirin. Son teknoloji ürünü müşteri hizmetleri için kaynak seviyelendirme müşteri hizmetlerinde dinamik olarak yenilik yapın.

3
Kaça mal olacak?

Paralel platformlarda nesnel olarak güçlendirilmiş üretilmiş ürünlerde yenilik yapın. Güvenilir tedarik zincirleri için bütünsel olarak baskın genişletilebilir test prosedürleri. Son teknoloji çıktılarla karşılaştırıldığında birinci sınıf web hizmetlerini önemli ölçüde kullanın.

İletişim

0544 331 1197
info@ustasucu.com
Ahmet Eren Bulvarı Çam sitesi mevki Yeni çarşı iş merkezi Ziraat bankası üstü Bitlis

Acil Servis

0544 331 1197
Acil İletişim